Инекс Системз

ТОВ «Інекс Сістемз» розробляє та виробляє оригінальне наукомістке технологічне обладнання, відоме не лише в Україні, а й далеко за її межами. Підприємство має високий науково-технічний потенціал і власну виробничу базу. Під час створення виробів ми використовуємо свій багаторічний досвід та сучасні досягнення світової науки. При цьому наші інженери завжди враховують побажання та можливості своїх замовників.

Наші технологічні комплекси на базі швидкісних лінійних двигунів відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками та точністю. Широка гамма твердотільних і сучасних високоефективних волоконних ітербієвих лазерів дозволяє споживачеві швидко і якісно виробляти розкрій листових матеріалів, включаючи тугоплавкі та нержавіючі сталі. Поворотний механізм дозволяє вирізати фасонні отвори та деталі із труб різного діаметру.

Система управління нового покоління «Графіка-6М», створена на базі сучасних електронних компонентів та технологій, гармонійно поєднує високопродуктивний пристрій ЧПУ та якісний цифроаналоговий привід. Система дозволяє керувати в режимі реального часу шістьма осями координатних механізмів на базі лінійних та обертальних електродвигунів. Програмне забезпечення дозволяє адаптувати обладнання до застосовуваних технологій споживача.

«Графіка-6М» з успіхом застосовується нашими партнерами у комплексах гідроабразивного та термічного різання, свердлильно-фрезерних верстатах для обробки друкованих плат та інших виробах.

Висококваліфікованими фахівцями нашого підприємства розробляються якісні програмні продукти для управління та контролю технологічними процесами, зокрема атомної енергетики.

Інженери ТОВ «Інекс Системз» надають кваліфіковане гарантійне обслуговування та технічну підтримку у післягарантійний період усім нашим виробам незалежно від терміну експлуатації.

Підприємство надає якісні послуги з лазерного розкрою листових матеріалів та механообробки у максимально стислий термін.